HRA ONLINE

ZLOM ZAKLETÍ ŠPILBERKU! Na stezce s aktivitami pro nejmenší návštěvníky (od 4 let) navštívíte vybraná místa na Špilberku, děti uplatní pohyb, kreativitu a prožívání.

Přijměte pozvání králova skřítka na Špilberk!

Hrad nad Brnem býval kdysi místem, o kterém se říkalo, že je lépe se tím směrem ani nedívat. V pohádkovém příběhu pro nejmenší návštěvníky nepřipomínáme žádné letopočty, vězně ani vojevůdce. Místo toho zapojíme děti do vysvobození hradu Špilberku z moci černokněžníka. Pomůžete moudrému králi získat zpět ztracené královské dary?

ONLINE HRA NA DOMA (pro děti 4+)

Vytiskněte si nebo obkreslete KRÁLOVSKOU KORUNU na papír, než začnete hrát.
KE STAŽENÍ VPRAVO:

HRA ONLINE

SAMOOBSLUŽNÁ STEZKA PRO RODINY S DĚTMI (od 4 let) a malé skupiny

Pomůžete moudrému králi získat zpět ztracené královské dary? Stezka začíná u brány Špilberku (přístup z parku od Husovy ulice), vede okolo hradu a končí na nádvoří. Procházkou vás povede sešit s aktivitami pro děti. Přineste si s sebou 4 pastelky (zelenou, červenou, světle a tmavě modrou).

INTERAKTIVNÍ SEŠIT si STÁHNĚTE VPRAVO:

AKTIVITA VENKU CELKOVÝ ČAS BEZ LEKTORA VSTUPNÉ


LEKTOROVANÝ PROGRAM KRÁL MÁ TAJEMSTVÍ PRO SKUPINU 10 – 25 dětí (cca 5-7 let)

Stezka vede uvnitř středověkého jádra hradu Špilberku. Prožijte pohádkový příběh se špetkou dobrodružství, ve kterém vás povede králův skřítek, po hradě obsazeném čarodějem. Pomůžete moudrému králi získat zpět ztracené královské dary?

Prosíme, přečtěte si s dětmi ÚVODNÍ PŘÍBĚH předem. KE STAŽENÍ ZDE:

Objednávky: svatkova@spilberk.cz

AKTIVITA V HRADU CELKOVÝ ČAS S LEKTOREM VSTUPNÉ

PODÍVEJTE SE!


Projekt vznikl za laskavé podpory Ministerstva kultury.